Календар подій:

 

Жовтень 2013р. Адміністрація морських портів України утворила офіційну сторінку в соціальній мережі.
Жовтень 2013р. Відбувся   перший Український форум транспортної інфраструктури, на якому було відзначено, що після   проведення масштабної програми по днопоглибленню морського порту «Южний» до 21 м., він стане найглибшим в басейні Чорного моря (для суден переважно навальних вантажів).
12 жовтня 2013р. З  акваторії порту Южний було виведено судно з   прохідною   осадкою     16м. – найбільшою   в історії гавані. В липні цього року  прохідна   осадка суден для порту Южний складала   15 метрів.
31 жовтня 2014р. У рамках  Міжнародного дня Чорного   моря, за ініціативою  Адміністрації та профкому порту «Южний» пройшов загальноміський конкурс екологічної реклами  «Зелена хвиля-  2014».
2 жовтня  2015р. В адміністрації  морського порту  «Южний» відбулася зустріч начальника  адміністрації Широкова М. А. з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку – українськими та бельгійськими експертами з питань екологічної безпеки.
6 жовтня 2015р. За висновками  проведеної  Регістром судноплавства України  перевірки та оцінки системи управління  якістю на відповідність  вимогам  міжнародного стандарту ISO 9001:2008 (ДСТУ ISO 9001:2009),   в адміністрації морського порту Южний відбулося урочисте вручення  міжнародних сертифікатів системи управління  якістю. Вручив сертифікати генеральний директор  класифікаційного суспільства «Регистр судноплавства України» Кирило Шаламай.
7 жовтня 2015р. В порту  висадився   «десант»   журналістів з інформаційного  агенства «Центр-медіа» для  ознайомлення з діяльністю адміністрації  МП «Южний»  та роботою ДП «МТП «Южний». Під час екскурсії гостей   привітав начальник адміністрації  морського порту «Южний» Максим Широков та директор ДП «МТП «Южний»»  Олександр Лагоша.  Гості відвідали музей історії порту «Южний», де ознайомилися з історією будівництва та розвитку порту.
16 жовтня 2015р. План з інвестиційного розвитку порту «Южний» озвучив на прес-конференції начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков.
28 жовтня 2015р. В Адміністрацію морського порту «Южний» надійшов екскаватор-навантажувач JCB  3CX   Sitemaster, ємкість  ковша до 1,3 м3.
1жовтня 2016р. День добра та поваги. В адміністрації морського порту Южний вшанували старше покоління портовиків з нагоди міжнародного Дня людей похилого віку. (Див. газ. «Портовик» № 19 (730) від 07.10.2016.)
2 жовтня 2017р. Фахівці адміністрації морського порту «Южний» отримали дипломи про закінчення бізнес-школи City Business School. Начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим  Широков вважає, що новий рівень освіти  дозволить нашим фахівцям мати системний погляд на управління та приведе до більш високих результатів.
5 жовтня 2017р Компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) виконала роботи по днопоглибленню в акваторії Аджалицького лиману в обсязі 1 632 600 м3, що більше запланованого на 21% за результатами роботи чотирьох земкараванів: Darun 27,   MP-26, Jinhangjur 407,  Darun 36.
1жовтня 2018р.

 

В СП «Портовик» відбулися урочисті збори з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку, на якому  вшанували  пенсіонерів адміністрації морського порту Южний.