Календар подій:

08.05.2014 Робітники адміністрації порту привітали з Днем Перемоги ветеранів ВВВ. Незважаючи на те, що АМПУ утворена  трохи менше року тому, адміністрація та профком придбали подарункові набори  та передали їх до Южненської ради ветеранів.
17.05.2014 В музеї історії порту пройшла ознайомча екскурсія для студентів  ОНМУ– учасників Всеукраїнської олімпіади, майбутніх спеціалістів з електромеханіки та енергоменеджменту.
23.05.2014 Згідно  наказу  начальника адміністрації морського порту Южний Максима Широкова, з 23 травня затверджені максимально можливі осадки суден на підхідному і внутрішніх каналах, у причалів №5 і №6. Тепер  з’явилася можливість завантаження суден типу кепсайз біля причалів порту Южний до осадки 17,5 м. Збільшення глибин в акваторії здійснюється в рамках реалізації проекту з реконструкції морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів.
09.05.2015 Робітники АМП «Южний» привітали южненських ветеранів з Днем Перемоги та разом з ними поклали квіти до пам’ятника захисників Вітчизни в м. Южне і до монументу Григорівському десанту. Напередодні активісти привітали їх вдома, подарували квіти та продуктові набори до святкового столу.
18.05.2015 Музей історії порту провів День відкритих дверей, приурочений до Міжнародного Дня музеїв.

В програмі  заходу була проведена екскурсія для учнів 8-9 класів міських шкіл, презентація нових експонатів, а також зустріч  з ветеранами порту.

19.05.2015 Музей історії порту відвідали курсанти морського ліцею  (при Одеському СРЗ)- 40 чол.
18.05.2016 У міжнародний  День музеїв традиційно було багато гостей: представники музеїв міста, музею  ОПЗ, музею порту Іллічівськ, а також  представники адміністрації морського порту Южний О.Л. , багато друзів. Присутні дізналися багато нового з історії розвитку порту Южний. Дві години зустрічі пролетіли непомітно.
08.05.2017 За традицією, працівники адміністрації морського порту «Южний» на чолі з начальником адміністрації МП «Южний» М. Широковим вшанували пам’ять героїв Другої Світової війни  біля Пам’ятника Григорівському десанту хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.
13.05.2017 Відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю профспілок адміністрації морського порту «Южний» і ПРМТ СМП «Октябрськ» про співробітництво у сфері захисту трудових та соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок.
14.05.2017 В СП «Портовик» пройшла гра «Брейн-ринг» серед робітників адміністрації МП «Южний», присвячений триріччю створення адміністрації морського порту «Южний», де прийняли участь 6 команд. Перше місце зайняла команда «LEX», друге – «ШПУНТ», а третє – «ОПЕРА». Учасників нагородили грамотами, а переможців- кубком та пам’ятними подарунками.
18. 05.2017 В адміністрації МП «Южний» вже вдруге відзначили День вишиванки. Працівники адміністрації прийшли на роботу у національному одязі для участі в конкурсі на кращу жіночу та чоловічу вишиванку.
22.05.32017 В адміністрації МП «Южний» пройшов конкурс професійної майстерності серед працівників загону загальної охорони служби морської безпеки за звання «Кращий охоронник», де взяли участь 7 працівників. Перше місце зайняв ст. охоронник Якубовський А., друге місце – Мельник Г., третім став  Немець В.
25.05.2017 АМПУ підписала другий контракт з компанією China Harbour Engineering Compani Ltd (CHEC) на проведення реконструкції морського підхідного каналу в МП «Южний». Урочистий захід відбувся у рамках форуму Grain and Maritime Days  у Чорноморському морському порту.  В підписанні документу прийняли участь керівник АМПУ Райвис Вецкаганс, віце-мененджер проектів компанії China Harbour Engineering Compani Ltd.  Ванг Яоминг та начальник адміністрації порту «Южний» Максим Широков.
29.05.2017 17 кращих учнів Кієво-Печерського ліцею №171 «Лідер» разом з викладачами відвідали адміністрацію МП «Южний», а після знайомства з усіма виробничими об’єктами ліцеїсти відвідали музей історії порту. Експозиція музею розкрила всю багатогранність життя та роботи портовиків. На завершення зустрічі діти взяли участь в інтелектуальній грі «Брейн-ринг».
03.05.2018 Для 32 військовослужбовців військової частини А 1032 (смт. Чорноморськ) в адміністрації морського порту «Южний» була організована екскурсія по НР-1. Після обіду   вони відвідали музей історії підприємства, де ознайомилися з основними етапами розвитку морського порту «Южний».
травень 2018 Адміністрація МП України спільно з Центром транспортних стратегій проведуть  Ukrainian Ports Forum-2018 який відбудеться 31.05.2018 в м. Одеса в рамках Міжнародного тижня торгівлі та транспорту.