PlayPause
Slider
АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКОГО ПОРТУ "ЮЖНИЙ"

ЮЖНЕНСКИЙ ФИЛИАЛ ГОСУДАРСТВЕННОГО ПРЕДПРИЯТИЯ «АДМИНИСТРАЦИЯ МОРСКИХ ПОРТОВ УКРАИНЫ»

АДМИНИСТРАЦИЯ МОРСКОГО ПОРТА ЮЖНЫЙ

В адміністрації порту «Южний» перевірили готовність автотранспорту до роботи в зимовий період

Сьогодні в адміністрації морського порту «Южний» відбувся захід з питання підготовки транспортних засобів автогосподарства до роботи в зимовий період 2018-2019 років.

Більше

В адміністрації морського порту «Южний» пройшли навчання з відпрацювання дій при виявленні вибухового пристрою

В адміністрації морського порту «Южний» пройшли командно-штабні навчання з відпрацювання алгоритму дій працівників служби морської безпеки (СМБ) та перевірки функціонування схеми оповіщення регіональних підрозділів силових відомств при виникненні позаштатних ситуацій на об’єктах адміністрації порту.

Більше

Вакцинацію проти грипу пройшли близько двохсот працівників адміністрації порту «Южний»

Щорічна вакцинація проти сезоного грипу та ГРВІ серед працівників адміністрації морського порту «Южний» тривала протягом десяти днів — з 2 по 12 листопада. Імунацію проводив медичний персонал Санаторий-Профилакторий «Портовик». Всього було прищеплено 180 працівників.

Більше

В порт «Южный» прибыло судно с энергетическим углем из ЮАР

Ранним утром в среду, 14 ноября, портовая лоцманская служба «Южный» филиала Администрации морских портов Украины «Дельта-лоцман» осуществила проводку в порт судна «Zoe S» с 50,5 тыс. тонн. энергетического угля для ТЭЦ Украины на борту.

Більше

До уваги суб’єктів декларування

З метою підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочнеться з 01.01.2019 року, ще раз нагадуємо Вам про необхідність перевірки терміну дії та працездатності Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Більше

Сторінка 1 з 102

Адміністрація морського порту "Южний" & Адміністрація морських портів України

Политика конфиденциальности

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять