Календар подій:

14.11. 2014 Адміністрація та профком працівників адміністрації морського порту «Южний», представники міської громадськості підвели підсумки екологічного конкурсу  серед школярів міста «Зелена хвиля-2014».

(див. газ. «Портовик» №21 від 14.11.2014р)

05.11. 2015 Відбулася перша нарада Молодіжної організації адміністрації морського порту «Южний». Обраний голова організації – фахівець служби управління персоналом Євгенія Єлагіна. Сформований склад ради молодіжної організації.
19.11. 2015 Делегація молодіжної організації адміністрації спеціалізованого морського порту «Октябрьск»  відвідала Адміністрацію морського порту «Южний» та музей історії.
24.11. 2015 Адміністрація морського порту «Южний» уклала договір з Херсонським суднобудівельним заводом  на придбання нафтосміттєзбирача. Від імені ХСЗ договір підписав генеральний директор підприємства Василь Федін, від керівництва адміністрації морського порту «Южний» – начальник адміністрації Максим Широков.
27.11.2015 У рамках спартакіади 2015  в СП  «Портовик» пройшли змагання з плавання, де прийняли участь 23 спортсмена (19 чоловіків, 4 жінки).
28.11.2015 Молодіжна збірна адміністрації морського порту «Южний» «Фарватер» зайняла 3 місце у змаганнях з міні-футболу, обіграв з пенальті команду адміністрації Одеського морського порту з рахунком 4:2.
30.11.2015 На території санаторію-профілакторію була встановлена  дизельна електростанція  Dalgakiran DJ75NT, потужність якої 75 кВт, що дозволяє повністю забезпечити електроенергією об’єкт  у випадку повного припинення його забезпечення.
14.11.2016 Адміністрацію МП «Южний» відвідали  представники китайської днопоглиблювальної компанії «China Communications  Construction Compani  Limited» з метою налагодження подальших  ділових відносин в проведенні днопоглиблювальних робіт в порту «Южний».
15.11.2016 Адміністрацію морського порту «Южний» відвідали  представники агентства з міжнародної співпраці Японії  (JICA). Очолював делегацію пан  Юічіро  Мотомура – СЕО Міжнародної консалтингової компанії РАDЕСО.
19.11.2016 Відбулося спортивне свято «Папа, мама, я – спортивна сім’я», який проходив у рамках Спартакіади серед  робітників АМПЮ  в спортзалі санаторію-профілакторію «Портовик».
24.11.2016 Адміністрація МП «Южний» стала учасником Другої міжнародної конференції «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології». Організатори: видавництво «Порти України» та ИАЦ  «BlackSeaTrans».
25.11.2016 В адміністрації МП «Южний» пройшов щорічний конкурс майстерності водіїв. У змаганні прийняли участь 6 професійних водіїв – працівників адміністрації. Переможцем став Олексій Чорний.
26.11.2016 В санаторії- профілакторії «Портовик» відбувся турнір з гри «Брей-ринг», організований СО «Молодіжна організація морських портів України». Приймали участь 5 команд портів «Южний», «Чорноморськ», «Октябрськ» та ін.
26.11.2016 У шахово-шашковому клубі міського центру «Спорт для всіх» м. Южне відбувся бліц-турнір з шахів серед працівників АМПЮ в рамках Спартакіади -2016.
02.11.2017 Делегація адміністрації морського порту «Южний» відвідала Управління Ризького вільного порту (РСП) та державне підприємство “Дирекція Клайпедського державного морського порту”.
12.11.2017 Відбулося чергове засідання Ради порту. У засіданні взяв участь керівник АМПУ Райвис Вецкаганс, начальник і капітан морського порту «Южний», представники власників і користувачів морських терміналів, стивідорів та інших компаній, працюючих в порту. Також були присутні представники керівництва Лиманської районної держадміністрації, управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської облдержадміністрації, ДП «ЧорноморНІІпроект», ПАТ «Укразалізниця», «Одеська залізниця», ТОВ «Уніпром-автодорога», ТОВ «Транспроект», ТОВ «Інж-проект». Голова Ради порту Максим Широков презентував учасникам засідання масштабну роботу, виконану ДП «ЧерноморНІІпроект» – «План-схему розвитку морського порту «Южний». Документ включає розрахунки, карти і схеми, побудовані на науковій основі. Планом передбачено поетапний розвиток порту та прилеглих до нього територій по наступних напрямах: морська частина, залізнична та автодорожня інфраструктури, а також системи енергозабезпечення. Генеральний план розвитку морського порту «Южний» буде введений в роботу в січні 2018г.
16.11.2017 Студенти факультету водно-транспортних та шельфових споруд (ОНМУ) у рамках учбового процесу відвідали порт «Южний» з метою- формування у майбутніх інженерів – гідротехніків комплексного бачення систем порту та розуміння впливу гідротехнічних споруд на роботу порту. Студентам провели прогулянку на катері «Арктур», де вони мали можливість побачити, як ведуться днопоглиблювальні роботи. Студенти були на причалах №1-2, відвідали нафтосміттєзбирач «Сі Ант», а також музей історії порту.
17.11.2017 Пройшла екскурсія з профорієнтації для старшокласників авторської школи ім. М. Гузика. 30 школярів побачили роботу сучасної техніки, отримали об’єктивну інформацію про умови роботи та вимоги професійного рівня працівників. Екскурсія завершилася в музеї історії порту.
21.11.2017 В СП «Портовик» відбулося  традиційну спортивну свято «Мама, папа, я – спортивна сім’я». У рамках змагання було 5 конкурсів. 1-е місце зайняла сім’я Бараниченко «Дружина», 2-е місце – сім’я Кравець «Незнайка», 3-е місце – сім’я Трофимчук «Кексики».
22.11.2017 Компанія China Harbour Ukraine (СНЕС) продовжує співпрацю з Адміністрацією морського порту «Южний» в статусі генерального спонсора чемпіонату з міні-футболу «Кубок порту «Южний». Тепер для участі в змаганнях вступний внесок не потрібний, але реєстрація для участі команд в Кубку обов’язкова. Кубок порту з міні-футболу стартує 27 січня 2018р. і пройде на честь 40-річчя порту «Южний» та п’ятиріччя Адміністрації порту “Южний”.