Календар подій:

Квітень 2014

Робітники адміністрації МП Южний сумісно з військовослужбовцями з Криму прийняли участь у толоці. Прибрали територію СП «Портовик» та висадили разом алею з 50 саджанців сріблястого клена і катальп.

16.04.2016

На території СП «Портовик» пройшла толока. Сумісними зусиллями робітників  адміністрації упорядкована територія площею 7 га: підрізано  більше 100 кущів, побілені 67 дерев, підфарбовані 18 лавок. Прибрана територія уздовж спуску до моря, почищені зливові стоки, прибрані ігрові майданчики та прилегла частина пляжної зони.

22.04.2016

Фахівці портофлоту адміністрації МП «Южний»  відвідали промислову базу ТОВ «Смарт Меритайм Груп» (Херсонський суднобудівельний завод) з метою моніторингу етапів будівництва нафтасміттязбирача (закладка кіля). Під час заходу головний будівельник ХСЗ Сергій Гурський встановив заставну табличку на готову частину судна. Нафтасміттязбирач  проекту НМ 440 передадуть до адміністрації порту «Южний» у кінці року.

26.04.2016

Молодіжна організація адміністрації МП «Южний», спільно з благодійною організацією «Маніфест Світу», за підтримкою профкому адміністрації МП «Южний», провела серію тематичних уроків проекту See The See серед учнів 1-5 класів загальноосвітніх установ м. Южне, присвячених морській екології. Мета проведення – підвищення бережливого ставлення до природи і розвиток екологічної культури дітей. Серія тематичних уроків пройшла до кінця навчального року.

08.04.2017

Колектив адміністрації МП «Южний» вийшов на традиційну весняну толоку. До масштабного прибирання приєдналося 150 працівників. Територія СП «Портовик» заблищала чистотою: прибране 7 га території, підрізано  100 кущів, побілені 70 дерев. Прибрані сходи для спуску до моря, очищена зливова каналізація і пляж. Після проведених робіт було перетягування канату та вручення грамот за підсумками толоки.

10.04.2017

Начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков провів робочу зустріч з представниками компанії LNK INDUSTRIES, який займає провідні позиції в країнах Балтії з планування та здійснення комплексних виробничих та будівельних проектів під ключ.

21.04.2017

Адміністрація МП «Южний», профком, молодіжна організація допомогли юному талановитому учню Миколі Посейлюку, переможцеві щорічного конкурсу екологічної реклами в номінації «Поезія», видати авторську книжку віршів у кількості 100 екземплярів. 21 квітня книга потрапила в руки автора. Див. газету “Портовик” №8 (744) від 28.04.2017.

05.04.2018

Адміністрацію МП «Южний» відвідали представники Берегової охорони США у рамках дії Міжнародної програми з безпеки портів. На зустрічі були присутні начальник адміністрації морського порту «Южний», спеціалісти з морської безпеки центрального апарату ДП «АМПУ», офіцери морської безпеки адміністрації морського порту «Южний». Під час візиту були обговорені загальні питання стосовно функціонування підприємств, що здійснюють свою діяльність в порту, практичного виконання вимог з морської безпеки та міжнародного Кодексу ОСПЗ.

08.04.2018

В адміністрації  морського порту «Южний» відбулось засідання Комітету  безпеки морського порту «Южний», в якому взяли участь  представники служб безпеки портових операторів морського порту «Южний», апарату управління ДП «АМПУ», Южненської міської ради, Южненського ВП ГУНП, ВПС «Південний», митного поста «Південний» та МРВ УСБУ «Южний».

11.04.2018

До морського порту «Южний» зайшов найбільший контейнеровоз в історії порту – т/х Maersk Klaipeda (прапор  Hong Kong), довжиною 300м, шириною 42,8м, місткістю 6802TEU. Судно було оброблено на причалі №21.

19.04.2018

Представники адміністрації  морського порту «Южний» спільно з представниками ДП МТП «Южний» відвідали Південну військово-морську базу ВМС України в м. Миколаїв. 

21.04.2018

До Дня навколишнього середовища пройшла  традиційна весняна толока. На території СП «Портовик»  працівники адміністрації  морського порту «Южний» прибрали понад 0,7 га території, підрізали 100 кущів, побілили 67 дерев, прибрали схил вздовж спуску до моря, очистили зливову каналізацію та пляжну зону. Крім цього, колектив прибрав територію адміністрації  морського порту «Южний» та територію біля пам’ятного знаку  висадки Григорівського десанту. Після прибирання відбулося традиційне перетягування канату та вручення грамот працівникам адміністрації  морського порту «Южний».

26.04.2018

На території СП «Портовик» пройшла зустріч представників адміністрації  морського порту «Южний»  з днопоглиблювальними компаніями, під час якого розглядались техніко-економічні питання, обсяги, термін та умови продовження виконання днопоглиблювальних робіт біля причалів №№ 18-22.

27.04.2018

Було підбито підсумки дитячого конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей». Всього на конкурс надійшло 10 робіт від 10 учасників – дітей працівників адміністрації  морського порту «Южний» віком від 8 до 14 років. Учасників конкурсу дитячого малюнку нагородили грамотами та призами.

Квітень 2018

В морському порту «Южний» видані нові «Обов’язкові постанови по морському порту «Южний». Зазначений документ пройшов всі етапи  погодження згідно Закону України «Про морські порти України» та був опублікований у «Повідомленнях мореплавцям».