06.02.2017
З 01.01.2017 розпочата кампанія подання декларацій

Відповідно до наказу начальника філії від 06 лютого 2017 року, посадові особи філії (суб’єкти декларування) зобов’язані подати декларації за 2016 рік (згідно із ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції») до 01.04.2017 року.

 

09.12.2016
Нарада в ДП «АМПУ» з питань запобігання корупції

9 грудня 2016 року, в адміністрації ДП «АМПУ» (м. Одеса) проведено нараду з питань запобігання корупції в діяльності ДП «АМПУ» та філій.

Нараду проводив в.о. голови ДП «АМПУ» Наконечний Ю.В. за участю уповноважених осіб з запобігання та виявлення корупції ДП «АМПУ» та філій.

Розглянуті питання щодо порядку заповнення електронної декларації, внесення змін та доповнень до Антикорупційної програми ДП «АМПУ», новел у веденні договірної роботі, пропозицій у визначенні статусу уповноваженої особи та інше.

 

07.12.2016
Затверджено Положення про ведення договірної роботи

7 грудня 2016 року наказом начальника філії затверджено Положення про ведення договірної роботи в ЮФ ДП «АМПУ» (адміністрація морського порту «Южний»).

До Положення внесені доповнення та визначена компетенція інспектора з запобігання та виявлення корупції під час укладання договорів.

 

14.11.2016
Розпочата підготовка до подання декларацій

Відповідно до наказу начальника філії, з 14 листопада 2016 року розпочата підготовка до подання декларацій посадовими особами філії за 2016 рік (згідно із ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

На первинному етапі триває процес оформлення документів та отримання електронних цифрових підписів посадовими особами філії, визначених у затвердженому Переліку.

 

13.10. 2016
Робота МІУ в антикорупційної сфері у 2017 році

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2016 р. N 803-р «Деякі питання запобігання корупції в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади» затверджено розроблені в рамках Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» заходи щодо запобігання корупції в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади.

Згідно з Розпорядженням, на підставі розроблених заходів, Міністерством інфраструктури України заплановано проведення роботи в антикорупційної сфері в усіх підвідомчих підприємствах, установах і організаціях (у тому числі в ДП «АМПУ»)  у 2017 році.

Крім того,  відповідно до Розпорядження, Національним агентством з питань запобігання корупції будуть проведені заходи щодо запобігання корупції:

1) Розроблення тренінгового навчального курсу для працівників державних органів та посадових осіб місцевого самоврядування щодо правових засад та практичних аспектів запобігання корупції.

2) Розроблення типової антикорупційної програми юридичної особи.

3) Посилення інституту уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції у діяльності державних органів шляхом розроблення методичних рекомендацій, надання роз’яснень, консультаційної допомоги та тренінгових навчань.

4) Створення механізму залучення громадськості до формування, реалізації та моніторингу антикорупційної політики.