Південна філія державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (адміністрація морського порту Південний) запрошує приєднатись до своєї команди фахівців  за наступними вакансіями:

  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5 роз.(денний режим роботи) – Професійно-технічна освіта. Стаж роботи за професією електромонтера 4-го розряду не менше 1 року.
  • Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування 5 роз. (змінний режим роботи) – Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта. Стаж роботи електромонтером 5-го розряду не менше 1 року. 
  • Інженер з експлуатації електромеханічного обладнання – Повна вища технічна освіта без вимог до стажу роботи.
  • Токар 6 роз. – Повна загально-середня освіта,  професійно-технічна освіта. Стаж роботи за професією токаря 5-го розряду не менше 1 року.
  • Електромеханік екіпажу суден №2 (нсз «Еколог», нсз «Сі Ант», р/к «Бриз», снн «Одессос», понтон №1 «Стахановец Петраш») – Базова або неповна вища освіта (бакалавр або молодший спеціаліст) електромеханічного напрямку за наявності кваліфікаційного документа, отриманого відповідно до вимог Конвенції ПДНВ та національних вимог. Стаж роботи на суднах у складі машинної команди не менше 6 місяців.
  • Змінний механік (судновий) екіпажу суден №2 (нсз «Еколог», нсз «Сі Ант», р/к «Бриз», снн «Одессос», понтон №1 «Стахановец Петраш») – Повна базова або неповна вища освіта судномеханічного напрямку. Екземенаційні випробування за вимогами щодо  компетентності згідно з Кодексом про підготовку й дипломування моряків та несення вахти  ПДНВ на право одержання диплома про посадову кваліфікацію та інших документів. Стаж роботи в складі машинної команди із традиційно обслуговуваним або періодично безвахтово обслуговуваним машинним відділенням не менше 6 місяців.
  • Прибиральник службових приміщень – Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта, без вимог до стажу роботи. 
  • Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків – Базова або неповна базова загальна середня освіта та професійна підготовка, без вимог до стажу роботи. 
  • Слюсар-сантехник 3-го розряду служби енергозабезпечення – Повна загально-середня освіта, професійно-технічна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря-сантехника 2-го розряду не менше 1 року.

За більш детальною інформацією звертайтесь до служби управління персоналом.