Якщо Ви стали свідком або Вам стало відомо про здійснення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій посадовими особами або працівниками Південної філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (адміністрації морського порту Південний), Ви можете відправити повідомлення про це на електронну адресу провідного професіонала з антикорупційної діяльності відділу запобігання корупції управління з питань запобігання та виявлення корупції апарату управління державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (далі – Уповноважений філії): Yevhen.Kozenko@uspa.gov.ua або зателефонувати на спеціальну телефонну лінію за номером: +38(048)738-19-32.

Крім того, на підприємстві забезпечено внутрішні канали, через які особа може здійснити Повідомлення, гарантовано зберігаючи свою анонімність, а саме:

  • спеціальна телефонна лінія за номером +38(044)324-00-53;
  • електронна поштова скринька stopkor@uspa.gov.ua;
  • електронна форма на вебсайті «Надіслати повідомлення» http://www.uspa.gov.ua/ru/otpravit-soobshchenie;
  • прийом Уповноваженим філії усних та письмових Повідомлень.

Для детальнішого вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення пропонуємо вказати інформацію про себе і свої контактні дані для того, щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.

Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. При цьому анонімне повідомлення розглядається, якщо приведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Також звертаємо увагу на те, що наявність у повідомленні наклепу та зневаги, дискредитації посадових осіб і працівників підприємства, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Крім того повідомляємо, що в Національному агентстві з питань запобігання корупції з 28 листопада 2018 року відкрита спеціальна телефонна лінія для повідомлень про корупцію, на яку можна повідомити про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Спеціальна телефонна лінія для повідомлень про корупцію +38(044)200-06-91, працює у цілодобовому режимі:

  • з 9-ї год до 18 год. з понеділка по п’ятницю включно повідомлення про корупцію приймаються безпосередньо працівниками Національного агентства;
  • з 18 год. до 9 год. з понеділка по п’ятницю та в неробочі дні (святкові та вихідні) повідомлення приймаються в автоматичному режимі через автовідповідач.

Для здійснення повідомлення через автовідповідач необхідно вказати такі відомості:

  • своє прізвище, ім’я, по батькові та адресу, на яку особа, що повідомляє, бажає отримати відповідь;
  • прізвище, ім’я, по батькові, посада, місце роботи особи, яка вчинила корупційне правопорушення;
  • обставини вчинення правопорушення.

Нагадуємо, що повідомлення повинно містити інформацію, яка стосується конкретної особи, та фактичні дані, які можуть бути перевірені Національним агентством з питань запобігання корупції в межах повноважень, визначених статтею 11 Закону України «Про запобігання корупції.