Команда Адміністрації морського порту Південний посіла призові місця у змаганнях зі спортивної риболовлі.

«За твердість духу і вірність традиціям» — незмінний девіз вже IX щорічної Всеукраїнської Спартакіада ​​працівників морського транспорту України зі спортивної риболовлі. Змагання традиційно проходили в плавнях Нижнього Дніпра Херсонської області. Рибалки-аматори представляли дев’ять підприємств морегосподарського комплексу країни. Зокрема честь Адміністрації морського порту Південний відстоювали Андрій Іконніков, Віктор Ляхович, Іван Гловацький, Сергій Суховерський і Олександр Лебзяк.

Спартакіада ​​традиційно проводилася за чотирма дисциплінами: ловля спінінгом з берега, ловля поплавцевою вудкою з човна, ловля спінінгом хижої риби з човна і, так званий, “кастинг” — метання спінінга з вантажем 30 грамів на точність і дальність кидка.

У останньому етапі — на дальність кидка — Адміністрація морського порту Південний посіла перше місце, у ловлі поплавцевою вудкою з човна — третє, а у загальному заліку — п’яте місце.

Слід зазначити, що переможців змагань обирали за двома критеріями: найбільшою сумарною вагою всієї залікованої риби та у номінації «Біг Фіш» (найкрупніша виловлена риба).

Команда Адміністрації морського порту «Південний» повернулася додому з кубками, дипломами, зарядом адреналіну та позитивних емоцій.

Вітаємо переможців і учасників змагань та бажаємо їм підкорення нових спортивних висот у наступному ювілейному сезоні.