Сьогодні, 22 вересня, виповнилося 79 років одній з перших десантних операцій Другої світової війни на Чорному морі — висадці Григорівського десанту в селі Григорівка.

Для вшановування пам’яті героїв та з нагоди річниці, до монументу прибули працівники Адміністрації морського порту Південний. Захід проходив за участю керівництва філії і Профспілкового комітету.

Почесну варту біля монумента в цей день тримали військові Одеського прикордонного загону відділу прикордонної служби «Південний».

«Щороку наш колектив відвідує монумент Григорівського десанту для покладання квітів — це незмінна традиція. Ми віддаємо данину пам’яті та поваги героям, які самовіддано захищали нашу Батьківщину. Скільки б років не минуло, ми завжди будемо пам’ятати», — зазначив начальник Адміністрації порту Південний Максим Широков.

Нагадаємо, 21 вересня 2018 року відбулось урочисте відкриття відреставрованого монумента Григорівського десанта. Ініціатором капітального ремонту стала Адміністрація морського порту Південний. Підтримали ідею містоутворюючі підприємства міста Южне, розташовані на території акваторії Малого Аджалицького лиману: ДП «МТП «Южний» і Одеський припортовий завод.