Адміністрація морського порту Південний офіційно спростовує інформацію, яка з’явилася в деяких українських ЗМІ з приводу наявності в порту Південний 10 тисячі тонн аміачної селітри. На території морського порту Південний такий вантаж, як аміачна селітра повністю відсутній.

Вивіз останньої вантажної партії аміачної селітри з території порту Південний було завершено у серпні 2020 року. В даний час залишки вантажу аміачної селітри в порту Південний відсутні, про що своєчасно були повідомлені відповідні контролюючі та правоохоронні органи: Державна служба надзвичайних ситуацій України, Державна Служба охорони праці України, Укртрансбезпека, СБУ, Національна Поліція України та інші.

Додамо також, що порт Південний за потреби здатен перевантажувати аміачну селітру відповідно до загальносвітових міжнародних морських правил перевезення небезпечних вантажів.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що перевірки результатів зберігання селітри в українських портах показали повну відповідність стандартам.

Адміністрація морського порту Південний закликає представників ЗМІ не піддаватися на провокаційні заяви невідомих джерел!

Ми готові надати вичерпну інформацію після оформлення офіційного інформаційного запиту на електронну адресу info@uspa.gov.ua.