8 серпня 2020 року судно PATRA (прапор Греція), прямуючи з єгипетського порту Ель-Дехейла, було пришвартовано біля причалу №3Н морського порту Південний для карантинної стоянки. У 11 з 22 членів екіпажу було виявлено та підтверджено COVID-19. Головним санітарним лікарем на водному транспорті М.І. Голубятниковим було прийнято рішення про госпіталізацію хворих.

У решти членів екіпажу було проведено повторний аналіз методом ПЛР на захворювання COVID-19. Результати повторних аналізів у 9 членів екіпажу негативні, у двох моряків аналізи не дали результатів. Тож для уникнення можливих ризиків Санітарно-карантинним відділом було прийнято рішення про їх госпіталізацію у приватну лікарню м. Одеса.

Таким чином, 15 серпня екіпаж т/х PATRA було частково замінено. Судно було повністю продезінфіковане силами представників відділу дезінфектології лабораторного центу МОЗ України на водному транспорті.

Наразі, 20 серпня, т/х PATRA відійшов з акваторії морського порту Південний і продовжив свій комерційний рейс у напрямку Китаю.