Сюжет телеканалу НАШ:

Таке перевантаження здійснюється на причалах №1,2 порту. Перевантаження вантажу здійснюється відповідно до загальносвітових міжнародних морських правил перевезення небезпечних вантажів. А саме аміачна селітра є фасованою у біг-бегах*.

У такому випадку аміачна селітра не є вибухонебезпечною, що гарантує дотримання всіх технологічних вимог.

Наразі в порту Південний зберігається 8,5 тисяч тонн цього вантажу в біг-бегах, відповідно до всіх норм та стандартів. Вантаж, загальним об‘ємом близько 12 тисяч тонн, прибув до порту з Туреччини та Болгарії в липні цього року. Його вивантаження та вивіз з території першого та другого причалів порту здійснює ТОВ «МІГ ТРАНС». Якість та безпека аміачної селітри підтверджені міжнародним сертифікатом.

В порту здійснюються всі протипожежні та санітарні правила по зберіганню, застосуванню і транспортуванню таких агрохімікатів — окремо від інших матеріалів і речовин. Зберігання здійснюється у біг-бегах на плоских піддонах, конструкціях з антикорозійним покриттям, в два яруси висотою 2 метри.

Небезпеку становить перевантаження аміачної селітри навалом. Проте такий спосіб перевалки в порту Південний не застосовується.

*Біг-бег — це контейнер з поліпропіленової тканини вантажопідйомністю від 300 кг до 3000 кг має від однієї до чотирьох петель (строп). Застосовується для зберігання і транспортування сухих сипучих харчових і нехарчових продуктів і матеріалів.

Сюжет телеканалу НАШ:
https://m.youtube.com/watch?v=K_RDUp41ep8&feature=youtu.be