12 червня, напередодні сьомої річниці з дня заснування Адміністрації морського порту Південний, відбувся урочистий захід. Святкування за участю начальника і заступників філії, керівників трудових колективів, лідерів і представників Профспілкового комітету і Молодіжної організації та відділу прикордонної служби «Південний» розпочалося з традиційного відкриття оновленої Дошки пошани. Цьогоріч високої честі удостоїлися 25 працівників і ветеранів порту, і два підрозділи філії. Лауреати отримали відповідні посвідчення.

«Сучасні успіхи підприємства виражаються у результаті: рекордному вантажообігу, підписанні міжнародних і вітчизняних контрактів, реалізації масштабних інфраструктурних проектів. Та найважливіше, Адміністрація порту Південний — це люди, які багато років свого життя присвятили своїй професії. Люди, які професійно і віддано роблять свою справу щодня», — зазначив начальник Адміністрації порту Південний Максим Широков.

В ході урочистої церемонії найкращі працівники отримали грамоти і подяки Одеської облдержадміністрації, Южненської міської ради та Адміністрації морського порту Південний. Окрему увагу та шану приділили ветеранам порту.