Сьогодні рівно рік, як пішов з життя Олексій Лукич Гладушевський — голова Профспілкового комітету Адміністрації морського порту Південний. Спеціаліст з великої літери, Олексій Лукич, працював у морській галузі близько 50 років, 30 з яких — у ДП «МТП «Южний» та Адміністрації порту Південний.

Його завжди цінували за мудрість, доброту і людяність. Він умів дружити і підтримувати. Кожен, хто працював з Олексієм Лукичем, безсумнівно скаже, що він був справжнім професіоналом: розумним, проникливим, справедливим.

З січня 2014 року Олексій Лукич обіймав посаду голови Профспілкового комітету. Неодноразово був відзначений багатьма преміями, подяками та грамотами начальника порту. Був нагородженний нагрудним знаком «Почесний працівник морського та річкового транспорту»; почесною грамотою виконкому Южненської міської Ради.

Олексій Лукич Гладушевський –— Ветеран праці порту «Южний». Депутат Южненської міської ради Одеської області; Ветеран праці України. Олексій Лукич був членом Виконкому Южненської міської ради та представляв інтереси Адміністрації морського порту Південний. Світла пам’ять про видатну людину назавжди залишиться в наших серцях.