З метою підвищення протипожежної стійкості об’єктів філії, недопущення пожеж та загорянь, напередодні весняно-літнього періоду, який традиційно пов’язаний з підвищеним ризиком їх виникнення, відділ пожежної та техногенної безпеки, мобілізаційної роботи та цивільного захисту спільно зі службою енергозабезпечення провели перевірку систем протипожежного водопостачання Адміністрації порту Південний. До перевірки залучили 39 Державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС в Одеській області.

Перевірялися пожежні гідранти, встановлені на водопровідній мережі уздовж причальної лінії та на території санаторію-профілакторію «Портовик». Були проінспектовані наявність та стан під’їздів до пожежних гідрантів, наявність та стан покажчиків і відповідність координат, наведених на них, розміщення гідрантів на водопровідній мережі. Також було проведено випробування пожежних гідрантів на водовіддачу.

За результатами перевірки протипожежне водопостачання в Адміністрації морського порту Південний відповідає основним протипожежним вимогам, які передбачають необхідність надходження нормативних обсягів води під певним напором протягом розрахункового часу для гасіння пожеж.