У місті Южне пройшов 19-й щорічний конкурс «Жінка року» у 20 номінаціях.
Організаторами заходу традиційно виступили Южненський міськвиконком і управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики.
Нагородження відбулось у Палаці Культури «Дружба».

Від Адміністрації морського порту Південний у конкурсі брала участь заступник начальника розрахункового центру управління Тетяна Василівна Литвиненко.
Татьяна Литвиненко розпочала свою трудову діяльність будучи студенткою у липні 2001 року з посади техніка-нормувальника ремонтно-механічної майстерні Морського торговельного порту «Южний».
У 2003 році успішно закінчила ВУЗ за спеціальністю менеджмент організацій.
З тих пір до 2013 рік Тетяна Василівна обіймала посади техніка-нормувальника, діловода, інженера з організації нормування і оплати праці, економіста у різних відділах морського торговельного порту «Южний»: в ремонтно-механічній майстерні порту, відділі вантажної і комерційної роботи порту.

З 13 червня 2013 року і дотепер Тетяна Василівна працює у Адміністрації морського порту Південний. За цей час обіймала посади провідного інженера відділу комерційної роботи управління філії, провідного економіста відділу комерційної роботи управління філії, провідного економіста розрахункового центру управління. У березні 2016 року була призначена на посаду заступника начальника розрахункового центру управління.

У травні 2014 року Тетяна Василівна була призначена членом колдоговірної комісії, а рік потому у лютому — обрана головою цехового комітету управління Профспілки працівників, обов’язки якого виконує і сьогодні.
Тетяна — комунікабельна та відкрита — регулярно проводить зустрічі з колективом: роз’яснює працівникам норми колективного договору, представляє інтереси членів профспілки у профкомі та у відносинах з керівництвом.
Постійно підвищує свою кваліфікацію та бере учать у семінарах. Так, Тетяна закінчила міжнародну школу професійної перепідготовки «City Business School» (курс «MINI-MBA Professional») за напрямом «менеджмент організації».

У березні 2016 року Тетяна Василівна була призначена секретарем тарифної комісії філії. Брала участь у нарадах щодо розробки методики розрахунку ставок портових зборів; постійно вивчає досвід іноземних портів при справлянні портових зборів.

У 2019 році була занесена на Дошку пошани. Неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками: ДП «Адміністрація морських портів України», Адміністрація морського порту Південний, ДП «Морський торговельний порт Південний».

Вітаємо та пишаємось!