Сьогодні, 16 січня, відбулась перша зустріч, на якій були присутні працівники портофлоту, автогосподарства, служби морської безпеки, інженерної служби, відділу стратегічного розвитку та сектору моніторингу та аналізу закупівель. На порядку денному — підсумки роботи адміністрації морського порту Південний за II півріччя минулого року, перспективи розвитку та плани на майбутнє.

Також говорили про підсумки фінансово-економічної та виробничої діяльності адміністрації порту та виконання Колективного договору. Саме він є нормативно-правовим актом, що регулює відносини між адміністрацією та працівниками. Завдяки тому, що минулого року адміністрація порту спільно з профспілковим комітетом успішно виконували умови Колективного договору, вдалося забезпечити максимальну результативність роботи колективу та гідний рівень заробітньої плати.

Начальник адміністрації морського порту Південний Максим Широков озвучив перспективні плани розвитку адміністрації та заходи, спрямовані на поліпшення умов праці колективу філії. Також Максим Анатолійович роз’яснив питання щодо оптимізації чисельності штату працівників. Голова профспілкового комітету Сергій Овчаров, в свою чергу, розповів про увагу, яка приділяється соціальним і культурним заходам для працівників адміністрації. Кожен присутній на зустрічі мав змогу поставити питання та поділитися власною точкою зору. Подібні зустрічі проходитимуть протягом місяця. За цей час їх відвідають всі структурні підрозділи адміністрації морського порту Південний.