Порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року.

Повідомляємо всім агентським компаніям, які здійснюють свою діяльність в акваторії морського порту Південний, що для запобігання затримки суден в очікуванні надходження оплати за портові збори нагадуємо вам про необхідність інформування судновласників про режим роботи системи електронних платежів (СЕП) Національного банку України у поріод новорічних свят.

Також рекомендуємо завчасно здійснити оплату портових зборів по суднам, відхід яких планується у період до 7 січня 2020 року. У зв’язку з прийдешніми новорічними святами, з 29 грудня 2019 року по 1 січня 2020 року та з 4 по 7 січня 2020 року система електронних платежів Національного банку України працювати не буде. Крім цього, 28 грудня 2019 року та 2 січня 2020 року СЕП працює в обмеженому режимі. Фактичне зарахування грошових коштів на рахунок ДП «АМПУ» відбудеться в перший робочий день після свят, а саме 26 грудня 2019 року, 3 січня та 8 січня 2020 року відповідно.

У разі ненадходження грошових коштів за портові збори адміністрація морського порту Південний буде вимушена звернутися до Капітану порту щодо відмови видачі дозволу на вихід судна з морського порту до моменту сплати портових зборів у повному обсязі.