Автогосподарство створено для забезпечення адміністрації морського порту «Южний» автотранспортом. В ньому працює 6 фахівців та 22 водія.

Інженерно-технічний персонал, який очолює начальник автогосподарства Віталій Кафтан, займається організацією всіх технологічних і виробничих процесів: успішно виконує роботи з перевезення працівників адміністрації морського порту «Южний» до місця роботи і у зворотньому напрямку, різноманітних вантажів, матеріалів та обладнання, вантажно-розвантажувальних робіт тощо.

Працівники автогосподарства беруть активну участь у громадському та культурно-масовому житті підприємства: 27 жовтня 2017 року пройшов щорічний конкурс водійської майстерності, який проводився автогосподарством спільно з профспілковим комітетом. В ньому взяли участь сім водіїв у семи номінаціях. Перше місце посів Олександр Негрескул, друге – Олексій Чорний, а третє – Олександр Якимчук, а також у грудні 2017 року Андрій Іконніков став переможцем змаганнь зі спортивної рибалки, які проходили в рамках Спартакіади серед працівників адміністрації морського порту «Южний».