Відділ інформаційних технологій створено для організації, впровадження та підтримки функціонування інформаційної системи адміністрації морського порту «Южний», а також для забезпечення автоматизованої обробки, зберігання, обміну, систематизації та аналізу інформації.

Відділ забезпечує безперебійну роботу комп’ютерної техніки, локальної мережі та програмного забезпечення в адміністрації морського порту «Южний»,

У відділі інформаційних технологій працюють чотирнадцять досвідчених фахівців. Олександр Бондаренко, Юрій Невмержицький, Сергій Главацький, Іван Нагорний, Іван Главацький, Віктор Стецюк, Анатолій Федоренко, Петро Савченко, Євген Марченко, Андрій Бєлоченко, Ірина Ракуленко, Олександр Лебзяк, Костянтин Синявський та Ігор Негруца — це міцна команда професіоналів, яка швидко, ефективно та якісно розв’язує задачі зі забезпечення технічної експлуатації та безперебійної роботи локальної інформаційної мережі адміністрації, захищає від аварійних збоїв і несанкціонованого доступу, контролює параметри та надійність роботи локальної інформаційної мережі та забезпечує своєчасну і якісну обробку поточної інформації.

Це дружній колектив, основу якого складають енергійні люди, які у своїй щоденній праці спрямовані на досягнення професійних вершин. Завдяки цьому відділ інформаційних технологій у 2017 році став одним з найкращих підрозділів адміністрації морського порту «Южний».