Централізована бухгалтерія була створена для забезпечення ведення бухгалтерського та податкового обліку адміністрації морського порту «Южний».

В бухгалтерії працюють компетентні фахівці та досвідчені професіонали свого діла: Ірина Анатоліївна Мартинюк, Ксенія Михайлівна Становова, Ірина Юріївна Іконнікова, Мирослава Володимирівна Педченко, Наталія Володимирівна Кулик, Ганна Владиславівна Юшкова, Олена Степанівна Трофимова, Юлія Михайлівна Геврек, Вікторія Василівна Малопевна, Ірина Юріївна Белятинська. Саме ці спеціалісти ефективно організовують розрахунки по заробітній платі, складають та своєчасно подають відповідним контролюючим органам бухгалтерську та податкову звітності на основі достовірних первинних документів та відповідних бухгалтерських записів.

Також вони щоденно організовують облік фінансово господарської діяльності, забезпечують документальне відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій, пов’язаних з рухом грошових коштів, нарахуванням та перерахуванням податків та інших платежів у державний та місцеві бюджети, а також державні цільові фонди.