У квітні 2018 року фахівці служби безпеки мореплавства адміністрації морського порту «Южний» з метою підготовки до майбутнього аудиту морегосподарського комплексу представниками Міжнародної морської організації провели аудиторську перевірку функціонування системи управління безпекою ТОВ «Термінал Стівідорінг і К».

У ході аудиторської перевірки був проведений спільний День безпеки, в рамках якого пройшло тренувальне заняття з координації дій, сил і засобів підприємств при виникненні аварійної ситуації – пожежs на причалах під час навантаження танкеру та ліквідації можливого забруднення акваторії.

До ліквідації умовної аварії були залучені сили та засоби берегового складу і фахівців ТОВ «Термінал Стівідорінг і К» та спеціалізованих плавзасобів адміністрації морського порту «Южний», диспетчерських служб ДП «МТП «Южний» та МНТ «Південний».

Злагоджені дії працівників підприємств та диспетчерських служб під керівництвом КНС адміністрації порту показали їх готовність до оперативного реагування та ліквідації аварії.