5 квітня морський порт «Южний» відвідали представники Берегової охорони США. Візит пройшов у рамках дії Міжнародної програми з безпеки портів. На зустрічі були присутні начальник адміністрації морського порту «Южний», спеціалісти з морської безпеки центрального апарату ДП «АМПУ», офіцери служби морської безпеки адміністрації морського порту «Южний».

Відвідування представниками Берегової охорони США морського порту «Южний» відбулося у рамках підготовчого візиту делегації Берегової охорони США з питань реалізації вимог Кодексу ОСПЗ, який станеться у травні поточного року.

В ході візиту були обговорені загальні питання стосовно функціонування підприємств, що здійснюють свою діяльність в порту, практичного виконання вимог з морської безпеки та міжнародного Кодексу ОСПЗ.

Співробітники Берегової охорони США відвідали портові засоби, які розміщуються на території адміністрації порту «Южний» та ДП «МТП «Южний», здійснили оглядову екскурсію акваторією порту, а також відвідали музей історії морського порту «Южний».