Фахівці адміністрації порту «Южний» провели позапланове учбове тренування з відпрацювання дій працівників з евакуації із будівель та приміщень при виникненні надзвичайної ситуації — викид хімічно-небезпечних речовин.

Слід зазначити, що тренування проходили відповідно до вимог наказу начальника адміністрації морського порту «Южний» про введення експериментальної програми «Сині конверти».

Під час евакуації були відпрацьовані практичні навички працівників адміністрації порту та групи обліку евакуйованих і керівництва комісії з питань евакуації. Також фахівці відділу пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту адміністрації порту «Южний» перевірили готовність техніки до організованої евакуації автотранспортом і плавзасобами портового флоту.

«В адміністрації порту велику увагу приділяють безпеці працівників. Особливо тій категорії, чиї робочі місця розташовані безпосередньо біля причалів, на яких перевантажуються хімічно-небезпечних речовини. Тому безпека є одним з ключових аспектів у роботі нашого підприємства», — зазначив Вячеслав Кононенко, начальник відділу пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту адміністрації порту «Южний».

Додамо, що всі працівники адміністрації порту «Южний» забезпечені засобами індивідуального захисту органів дихання. За затвердженою програмою регулярно проводяться навчання з використання засобів індивідуального захисту та відпрацювання дій при оголошенні сигналу «Газова тривога».