28 лютого 2017 року в адміністрації морського порту «Южний» пройшла щорічна профспілкова звітна конференція.  На конференції були присутні начальник адміністрації морського порту «Южний», делегати від усіх структурних підрозділів, служб і відділів адміністрації, заступники начальника адміністрації, голови цехових комітетів, члени профспілкового комітету, а також представники Молодіжної організації адміністрації морського порту «Южний».

В ході конференції були розглянуті підсумки виконання умов Колективного договору за 2016 рік. Начальник адміністрації та голова профспілкового комітету морського порту «Южний» представили звіт, щодо виконання умов Колективного договору протягом 2016 року. Голова ревізійної комісії звітувала щодо проведеної перевірки діяльності профспілки протягом 2016 року.

Було відмічено, що адміністрація морського порту «Южний» здійснює свою діяльність, визначаючи Колективний договір нормативно-правовим актом, що регулює виробничі, трудові та соціально-економічні відносини між адміністрацією та працівниками адміністрації на основі взаємного узгодження інтересів сторін.

Під час конференції було зазначено, що першочерговою метою профспілкового комітету було сприяння в підвищенні рівня життя працівників адміністрації морського порту «Южний» і членів їх сімей, за допомогою створення сприятливих умов праці, пропаганди здорового способу життя та підтримки сприятливого настрою в колективах адміністрації. Раціональне використання коштів забезпечувало успішну діяльність адміністрації морського порту «Южний» в напрямку підвищення результативності роботи колективу та поліпшення матеріального становища працівників. Спільно з профспілковим комітетом докладалися всі зусилля для успішного виконання в повному обсязі діючого Колективного договору.

Підсумком конференції було одноголосне визнання роботи по виконанню умов Колективного договору задовільною.