PlayPause
Slider
АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКОГО ПОРТУ "ЮЖНИЙ"

PIVDENNYI BRANCH OF STATE ENTERPRISE UKRAINIAN SEA PORT AUTHORITY

PIVDENNYI SEA PORT AUTHORITY

PIVDENNYI SEA PORT AUTHORITY

Працівники Адміністрації морського порту Південний підвищили рівень знань з питаннь профілактики виробничого травматизму та запобігання нещасних випадків на підприємстві

5 лютого, інформаційний тренінг, відповідно до затвердженого плану-графіку, проводили фахівці служби охорони праці.

БІЛЬШЕ

В Адміністрації порту Південний пройшли заняття з цивільного захисту

Сьогодні, 4 лютого, працівники Адміністрації морського порту Південний на практиці відпрацювали навички користування первинними засобами пожежогасіння та засобами індивідуального захисту органів дихання. Також прослухали лекцію про правила поведінки при аварії з викидом небезпечних хімічних речовин та дії при виникненні пожежі. Заняття провів відділ пожежної та техногенної безпеки, мобілізаційної роботи та цивільного захисту філії.

БІЛЬШЕ

30 січня 2020 року начальник Адміністрації морського порту Південний Максим Широков мав робочу зустріч з головою Держприкордонслужби (ДПСУ) Сергієм Дейнеко

Зустріч проходила у рамках офіційного візиту очільника ДПСУ до ділянки Південного регіонального управління, зокрема порту Південний.

БІЛЬШЕ

У морському порту Південний навантажать рудою одразу 3 “кейпсайзи“

Навантажувальні операції відбуваються на причалах держстівідора ДП “МТП “Южний” і приватного портового оператора ТОВ TIS. Всього на судна планується завантажити 518, 4 тис тонн вантажу.

БІЛЬШЕ

Сторінка 1 з 163

Адміністрація морського порту Південний & Адміністрація морських портів України