PlayPause
Slider
АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКОГО ПОРТУ "ЮЖНИЙ"

PIVDENNYI BRANCH OF STATE ENTERPRISE UKRAINIAN SEA PORT AUTHORITY

PIVDENNYI SEA PORT AUTHORITY

PIVDENNYI SEA PORT AUTHORITY

Дмитро Драчук — найкращій водій Автогосподарства Адміністрації морського порту Південний 2020

В Адміністрації морського порту Південний, за підтримки Профспілкового комітету, відбувся щорічний конкурс професійної майстерності серед водіїв Автогосподарства. Учасники конкурсу складали іспит на знання правил дорожнього руху і змагалися в швидкісному маневруванні.

БІЛЬШЕ

Спартакіада серед працівників Адміністрації морського порту Південний триває

Минулими вихідними, за підтримки Профспілкового комітету, пройшли традиційні змагання зі спортивної риболовлі. В турнірі взяли участь 18 рибалок–аматорів.

БІЛЬШЕ

В Адміністрації морського порту Південний відбулось засідання Ради порту

19 жовтня в Адміністрації морського порту Південний відбулось чергове засідання Ради порту Південний за участю представників членів Ради порту, які представляють державні підприємства, стивідорні компаній, морські термінали та інші компанії, що працюють в порту, а також представників Військово-морських сил України.

БІЛЬШЕ

Колектив Адміністрації морського порту Південний вшанував пам’ять захисників

Урочиста церемонія відбулась 13 жовтня.

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня — одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і державне свято — День захисника України.

БІЛЬШЕ

Сторінка 1 з 182

Адміністрація морського порту Південний & Адміністрація морських портів України