PlayPause
Slider
АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКОГО ПОРТУ "ЮЖНИЙ"

YUZHNY BRANCH OF STATE ENTERPRISE UKRAINIAN SEA PORT AUTHORITY

YUZHNY SEA PORT AUTHORITY

Інна Костянтинівна Яблонська – заступник начальника адміністрації морського порту «Южний» з фінансів та економіки

Інна Яблонська розпочала свою трудову діяльність з жовтня 2003 року. На посаді заступника начальника адміністрації морського порту «Южний» з фінансів та економіки працює з червня 2013 року.

Більше

Морський порт «Южний» відвідали представники Берегової охорони США

16 травня в рамках спостережного візиту з питань реалізації вимог Кодексу ОСПЗ в морських портах України адміністрацію морського порту «Южний» відвідала делегація у складі представників Міжнародної Програми з безпеки портів Берегової охорони США та Посольства США в Україні.

Більше

В адміністрації морського порту «Южний» відзначили День вишиванки

17 травня працівники адміністрації морського порту «Южний» прийшли на роботу у національному одязі. В цей день вже третій рік поспіль в адміністрації проходить конкурс на кращу жіночу та чоловічу вишиванку. Цього року додатково проводився фото-конкурс «Краще фото у вишиванці» – працівники адміністрації мали змогу сфотографуватися з сім’єю або з колегами та надіслати на електрону пошту комісії фотографії.

Більше

Працівники адміністрації морського порту «Южний» ознайомились з небезпечним виробництвом Одеського припортового заводу

Усі основні об’єкти адміністрації морського порту «Южний» розташовані поблизу технологічного обладнання з виробництва та перевантаженню аміаку ПАТ «Одеський припортовий завод». Тому працівникам адміністрації необхідно знати властивості аміаку та заходи запобігання у разі виникнення надзвичайних ситуацій або аварій, пов’язаних з викидом аміаку.

Більше

Продовжуємо знайомити вас зі службами та відділами адміністрації морського порту «Южний», наступний — ВІДДІЛ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

У відділі матеріально-технічного забезпечення всього десять
працівників, але вони професійно та грамотно здійснюють організацію роботи із забезпечення структурних підрозділів, служб та відділів адміністрації всіма необхідними товарно-матеріальними цінностями та їх раціональним використанням.

Більше

Сторінка 1 з 77

Адміністрація морського порту "Южний" & Адміністрація морських портів України