PlayPause
Slider
АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКОГО ПОРТУ "ЮЖНИЙ"

PIVDENNYI BRANCH OF STATE ENTERPRISE UKRAINIAN SEA PORT AUTHORITY

PIVDENNYI SEA PORT AUTHORITY

PIVDENNYI SEA PORT AUTHORITY

Служба морської безпеки Адміністрації морського порту Південний разом з правоохоронними органами провели спільне командно-штабне тренування

Служба морської безпеки Адміністрації морського порту Південний разом з правоохоронними органами провели спільне командно-штабне тренування за темою «Порядок інформування правоохоронних органів у разі виникнення фактів надходження погроз про вчинення диверсій, дій терористичного характеру, виявлення підозрілих предметів, зовні схожих на вибухові пристрої».

БІЛЬШЕ

Відоме і невідоме про легендарну особистість, талановитого керівника з неймовірно щедрою душею людину Володимира Григоровича Іванова

Всі знають Володимира Григоровича як головного інженера Одеського морського порту, начальника порту “Южний”, президента Асоціації морських портів України. Але мало хто знає, через що прийшлося пройти йому, щоб стати тим, хто залишився в нашій пам’яті на довгі роки.

БІЛЬШЕ

В Адміністрації порту Південний перевірили роботу пожежних гідрантів

З метою підвищення протипожежної стійкості об’єктів філії, недопущення пожеж та загорянь, напередодні весняно-літнього періоду, який традиційно пов’язаний з підвищеним ризиком їх виникнення, відділ пожежної та техногенної безпеки, мобілізаційної роботи та цивільного захисту спільно зі службою енергозабезпечення провели перевірку систем протипожежного водопостачання Адміністрації порту Південний. До перевірки залучили 39 Державну пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС в Одеській області.

БІЛЬШЕ

В Адміністрації порту Південний вшанували пам’ять героїв Другої світової війни

8 травня, в День пам’яті та примирення та напередодні 75-ї річниці перемоги у Другій світовій війні, відбулось урочисте покладання квітів біля пам’ятника висадці Григорівського десанту. Вшанувати пам’ять героїв, до монументу прибули начальник та заступники начальника Адміністрації порту Південий, голова профспілкового комітету, керівництво Одеського прикордонного загону та відділу прикордонної служби «Південний».

БІЛЬШЕ

Сторінка 1 з 172

Адміністрація морського порту Південний & Адміністрація морських портів України