27 травня, відбулось засідання ради порту Південний. Зустріч пройшла в форматі онлайн-конференції за участю керівника ДП «АМПУ» Олександра Голодницького. За словами в.о. голови ДП «АМПУ», в умовах карантину проведення засідань рад портів в онлайн-форматі значно підвищує можливості обговорення питань важливих для їх розвитку, допомагає розставити пріоритети та визначити основні напрямки роботи.

Ключовим питанням порядку денного заходу став аналіз виконання технічних умов інвесторів, отриманих за проєктами з розвитку залізничного вузла ст. Чорноморська – ст. Берегова. Попередньо документи були актуалізовані регіональною філією «Одеська залізниця». Учасники засідання вирішили надати пропозиції до формування технічного завдання для техніко-економічного обґрунтування залізничної складової план-схеми розвитку морського порту Південний з урахуванням планів портових операторів щодо вантажопотоку. Такий крок необхідний для збалансування навантаження на існуючі та перспективні потужності підприємства.

Також в рамках засідання підбили підсумки роботи морського порту Південний, відзначивши зростання вантажообігу та обговорили нагальні робочі питання функціонування морського порту Південний.

«Завдяки продуктивному діалогу, нам вдалося дійти згоди стосовно основних питань та визначити механізми оптимізації роботи порту задля подальшого збереження позитивної динаміки основних показників його діяльності», — зазначив голова Ради морського порту Південний Максим Широков.