Сьогодні, 26 листопада, в адміністрації морського порту Південний пройшло планове протипожежне тренування з гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння. Метою його проведення було підвищення володіння практичними навичками працівників філії з питань, пов’язаних з пожежною безпекою. У тренуванні взяли участь близько ста працівників.

Під час тренування були відпрацьовані практичні прийоми з гасіння палаючої рідини вуглекислотними і порошковими вогнегасниками. Для учасників тренування була проведена лекція про основи горіння та його припинення, а також про правила користування вогнегасниками.

«Завдяки постійній планомірній профілактичній роботі, що проводиться в адміністрації порту Південний стосовно пожежної безпеки, практичне тренування пройшло “на відмінно”, — зазначив начальник відділу пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту В’ячеслав Кононенко. — У разі виникнення реальної надзвичайної ситуації все може бути набагато складніше, тому ми прагнемо того, щоб кожен працівник чітко знав свої обов’язки та алгоритм поведінки в екстрених обставинах».