25 жовтня 2019 року в санаторії-профілакторії «Портовик» відбулось урочисте нагородження переможців та фіналістів щорічного регіонального конкурсу екологічного виховання «Зелена хвиля».

Протягом півроку школярі міста Южне та Лиманського району під керівництвом викладачів працювали над проектами у 7 категоріях. Серед великої кількості робіт організатори обрали 24.

💚Про природу тільки красиво:

🥇Анастасія Кожухар, Аніта Анронова
🥈Роман Андрущенко
🥉Анастасія Галик, Анастасія Мацука

💚Екологія наглядно:

🥇Аміна Мальченко
🥈Олександр Козеренко
🥉Єлизавета Воронцова

💚Екологія своїми руками:

🥇Аполлінарія Горбунова
🥈Софія Байрак

💚Екологічне фото

🥇Микола Зимін
🥈Всеволод Василик
🥉Ростислав Обухов

💚Короткий кадр:

🥇Олександр Барабаш
🥈Лілія Іскандарова
🥉Анна Литвинюк

💚 Екологічний винахід:

🥇Софія Цап
🥈Маргарита Предчук, Олеся Малишева
🥉Володимир Сандюк, Василь Чебан, Марія Усенко

💚 Зіркові хвилі талантів:

🥇Софія Коротка
🥈Вікторія Парамонова, Вікторія Белинська.

«Вітаємо переможців та дякуємо учасникам конкурсу, — розпочала урочисту церемонію начальник відділу екологічної безпеки служби безпеки мореплавства та екологічної безпеки Наталія Смілянець. — Конкурс проходить вже вшосте та щороку кількість учасників збільшується — в 2019 році на участь у конкурсі надійшло більше 100 заявок. Журі «Зеленої хвилі» довелося приймати непросте рішення — обирати найкращі роботи з представлених, кожна з яких заслуговувала визнання і нагороди».

Всі призери отримали годинники, навушники та колонки. Переможці — грошові премії. Також грошовими преміями буди відмічені викладачі, чиї підопічні посіли перші місця.

Нагадаємо, екологічний конкурс «Зелена хвиля» проходе за підтримки адміністрації морського порту Південний, профспілкового комітету, виконкому Южненської міськради і Лиманської райдержадміністрації.