ФОТОЗВІТ

Традиційний захід «Робота моїх батьків» відбувся 13 вересня. Екскурсія для 60–ти хлопчиків і дівчаток розпочалася з адміністративної будівлі філії. Тут на прикладі макету акваторії порту маленьким гостям розповіли про роботу одного з найпотужніших підприємств України.

«Подібні зустрічі є не тільки цікавим дозвіллям для дітей, а й роблять значний внесок у їх майбутню профорієнтацію — побачивши роботу своїх батьків у порту, можливо, хтось із присутніх сьогодні дітей повернеться у Південний молодими фахівцями», — зазначив начальник відділу стратегічного розвитку Олег Вороний.

“Родзинкою” екскурсійної програми стало відвідування відділу Прикордонної служби «Південний». Цього року прикордонники підготували для гостей потрійну презентацію: перевірка документів на кордоні, розбирання і складання службової зброї, демонстрація навичок службового пса.

Далі діти попрямували в санаторій–профілакторії «Портовик», де на них чекали екскурсія музеєм історії порту Південний та, в рамках пізнавально–розважальної програми, шоу одеського Музею цікавої науки.