Вчора, 29 серпня, служба морської безпеки (СМБ) адміністрації порту Південний провела спільні командно-штабні навчання з організації взаємодії з правоохоронними органами та порядку дій у разі отримання інформації про захоплення заручників на території морського порту Південний.

За сценарієм навчань черговий офіцер СМБ отримав повідомлення щодо захоплення заручників в приміщенні бюро перепусток. Ззаручникидійснивши доповіді керівництву СМБ, офіцер провів оповіщення представників правоохоронних органів та чергових служб портових операторів про умовний інцидент. Працівники загону загальної охорони спільно зі співробітниками поліції охорони та відділу прикордонної служби «Південний» провели заходи з виведення із небезпечної зони людей, блокування руху осіб та транспортних засобів через КПП № 1,2.

Після умовного прибуття співробітників спецпідрозділу правоохоронних органів, “заручники” були визволені, а загроза — локалізована.

Поставлені учбові цілі виконані в повному обсязі, мета навчань досягнута. За результатами проведених навчань керівний склад СМБ провів аналіз дій учасників навчань та вказано на шляхи їх вдосконалення.