ФОТОЗВІТ

6 липня в Южному пройшов щорічний велопробіг довжиною 14 кілометрів. Традиційним маршрутом від Санаторії-профілакторію «Портовик» і далі вулицями міста організованою колоною рушили 93 велосипедиста.

Заїзд організувала Молодіжна організація Адміністрації порту Південний за підтримки профспілки до свого професійного свята — Дня морського та річкового флоту.

«Цей щорічний літній велопробіг вже став традицією для нашого підприємства — він проводиться вже вчетверте. І кожного року бажаючих взяти участь в ньому тільки більшає. Дуже приємно, що портовики долучаються до здорового способу життя и демонструють своїм прикладом важливість спорту», — підкреслила заступник голови профспілкового комітету Наталя Бовть.

“Фішкою” цьогорічного велосвята стали призи і подарунки для велосепедистів — фірмові кепки та футболки Адміністрації порту Південний. Організатори також відмітили сувенірами наймолодших учасників заїзду.

Дистанцію долали працівники Адміністрації морського порту Південний, АТ ОПЗ, ДП «МТП «Южний», ТІС, ТІС–руда та жителі міста. Представники всіх підприємств отримали пам’ятні грамоти.