Відділ пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту разом із службою охорони праці провели обстеження автотранспорту на відповідність вимогам правил пожежної безпеки України, а також перевірили укомплектованість первинними засобами пожежогасіння та індивідуального захисту.

Такі заходи проводяться з метою запобігання виникнення пожеж і забезпечення оперативного реагування на них, а також для підтримки необхідного рівня пожежної безпеки.

Крім того в рамках підготовки наземного рухомого транспорту та автотракторної техніки автогосподарства підприємства до роботи у літній пожежонебезпечний період 2019 року з водійським складом були проведені заняття. А саме: були проаналізовані типові дорожньо-транспортні ситуацій, що призвели до дорожньо-транспортних пригод; також нагадали, як застосовувати вогнегасник на відкритому повітрі, як правильно його застосовувати при гасінні легкозаймистих і горючих рідин, а також при гасінні електроустаткування.

Проведення подібних перевірок є важливим фактором у системі підготовки підприємства до безпечної експлуатації автотранспорту у літній пожежонебезпечний період.