8 травня, у День пам’яті та примирення, колектив адміністрації морського порту «Южний» зібрався біля пам’ятного знаку висадки Григорівського десанту. Керівництво і працівники підприємства поклали квіти до монументу та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих моряків — учасників військово–морської операції під час оборони Одеси за часів Другої світової війни.

«Вже п’ятий рік поспіль у цей день колектив адміністрації порту віддає данину тим, хто, борючись у Другій світовій війні, поклав життя за мир та світле майбутнє своїх нащадків. Для нас цей день — привід згадати безсмертні подвиги тих років», — зазначив начальник адміністрації порту «Южний» Віталій Ліпський.

На заході також були присутні голова профспілки ДП МТП «Южний» Сергій Маслов та урочистий караул відділу прикордонної служби «Південний».

Нагадаємо, що протягом весняно-літнього періоду 2018 року за підтримки адміністрації морського порту «Южний», ВАТ «ОПЗ», ТОВ «БК Дорсервіс», ДП «МТП «Южний» були проведені ремонтні роботи пам’ятного знаку висадки Григорівського десанту.