Нарада за темою «Безпечне та здорове майбутнє праці» пройшла минулого тижня під головуванням начальника відділу охорони праці Сергія Овчарова. Захід був привяченний Всесвітньому дню охорони праці та столітньому ювілею Міжнародної організації праці.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів, служб і відділів адміністрації морського порту «Южний» та страховий експерт Южненського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Одеській області Тетяна Краснікова.

Під час наради була розглянута тема звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в України в 2019 році.

Також учасники наради заслухали звернення головного державного інспектора Головного управління Держпраці в Одеській області щодо необхідності привернення уваги до масштабів проблеми пов’язаної з травматизмом на виробництві. Присутні проаналізували стан промислової безпеки на суб’єктах господарювання підконтрольних Головному управлінню Держпраці в Одеській області за 12 місяців 2018 року та за перший квартал 2019 року.