Фотозвіт

Щорічне екологічне свято, присвячене Дню довкілля, пройшло цими вихідними в санаторії–профілакторії «Портовик». Працівники різних підрозділів адміністрації морського порту «Южний» прибрали і скопали близько 1 гектара, підрізали біля 100 кущів, побілили та обкопали майже 70 дерев. Учасники толоки традиційно прибрали схил вздовж спуску до моря та територію пляжу, очистили зливову каналізацію. В прибиранні взяли участь 119 осіб.

«Наш колектив регулярно бере участь у природоохоронних заходах, направлених на зменшення викидів пилу в атмосферне повітря, економію питної води, покращення системи управління відходами. Ми з колегами проводимо систематичний моніторинг стану навколишнього середовища в зоні виробничої діяльності адміністрації порту. Щорічна толока для нас — це можливість об’єднатися та показати простими та ефективними діями своє позитивне ставлення до природи», — висловила свою думку начальник відділу екологічної безпеки Наталія Сиілянець.

Традиційна спортивна перерва у вигляді перетягування канату створила святковий настрій. Родзинкою заходу стало нагородження працівників адміністрації порту грамотами. Відзнаки отримали: Олена Штик, Валерія Галицька, Володимир Семака, Ганна Павлик, Ольга Іванова, Жанна Кваснюк, Ігор Новицький, Олександр Фісаренко, Євген Чабан, Ольга Коваленко, Андрій Поліненко, Петро Фалигін та Сергій Гуцол.