28 березня фахівці відділу пожежної та техногенної безпеки, мобілізаційної роботи та цивільного захисту адміністрації морського порту «Южний» провели планове протипожежне тренування у санаторії-профілакторії «Портовик».

За легендою тренування, в підвальному приміщенні спального корпусу виникла пожежа, було задіяно гучномовну автоматичну систему оповіщення про виникнення пожежі. За 4 хвилини 20 секунд всі присутні у будівлі відпочиваючі та обслуговуючий персонал були евакуйовані на подвір’я у безпечну зону. Слід зазначити, що евакуація гостей санаторію–профілакторію здійснювалася за допомогою обслуговуючого персоналу.

Під час тренування також звіряли наявність евакуйованих із закладу, відпрацювали навички гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння та взаємодію обслуговуючого персоналу з пожежно-рятувальними підрозділами ГУ ДСНС України в Одеській області.

«Всі діяли чітко та швидко. Всі поставлені задачі було виконано. Евакуація була завершена менш ніж за 5 хвилин, умовну пожежу ліквідовано», — підкреслив начальник відділу пожежної та техногенної безпеки, мобілізаційної роботи та цивільного захисту адміністрації морського порту «Южний» В‘ячеслав Кононенко.