Фахівці служби безпеки мореплавства адміністрації морського порту «Южний» провели спільні навчання з буксирною компанією P&O Maritime Ukraine.

Під час заходу відпрацьовувалися практичні дії щодо постановки водяної завіси для запобігання забруднення акваторії порту.

За легендою навчань, вахтовий матрос буксира P&O Star помітив хмару аміаку над судном-газовозом, який був умовно ошвартований під навантаженням біля причалу № 3. Капітан буксиру оперативно сповістив про це диспетчерів порту «Южний» та оголосив загально-суднову тривогу для негайного виходу в точку надзвичайної ситуації для осідання хмари аміаку. Буксир P&O Star задіяв систему водяної завіси, пожежні монітори, водяні насоси високого тиску, не давши таким чином хмарі аміаку поширитися акваторією порту.

«Всі спрацювали без перебоїв та зволікань, всі механізми — в порядку, перевірка та навчання пройшли успішно», — підсумував захід начальник служби безпеки мореплавства адміністрації морського порту «Южний» Дмитро Сімонов.

Довідка: ТОВ P&O Maritime Ukraine — дочірня компанія оператора портових послуг P&O Maritime. P&O Maritime була створена в Великобританії в 1834 році. Компанія надає різні портові послуги в усьому світі. Має у своєму розпорядженні власним флотом з буксирів, швартових судів, науково-дослідних суден, пасажирських і круїзних лайнерів.