Сьогодні, 7 лютого, відбулася звітно-виборча конференція профспілкового комітету адміністрації морського порту «Южний». У ній взяли участь 31 делегат від усіх структурних підрозділів, служб та відділів адміністрації порту, а також заступники начальника адміністрації порту, голови цехових комітетів та члени профспілкового комітету.

Звіт про виконану роботу представив голова профспілкової організації Олексій Гладушевський. Він підбив підсумки та окреслив пріоритетні напрямки роботи профспілки щодо підвищення рівня оплати праці, забезпечення дієвого профспілкового контролю за дотриманням трудового законодавства, створення здорових і безпечних умов праці.

«Ми будемо і надалі продовжувати розвиватися в обраному напрямку та робити все можливе, для покращення умов праці та відпочинку наших колег з адміністрації порту «Южний», — зазначив Олексій Гладушевський.

Делегати конференції знову надали довіру діючому голові профспілкової організації, переобравши Олексія Лукича на новий термін, а також обрали нового заступника голови профкому — ним стала в.о. головного інженера Наталія Бовть.