5 лютого в Санаторий-Профилакторий “Портовик” пройшла щорічна гра «Брейн-ринг» серед працівників адміністрації морського порту «Южний». В 2019 році інтелектуальні баталії присвятили Всесвітньому дню боротьби проти раку. Так, було вирішено направити призовий фонд на благодійні пожертвування дітям, хворим на онкологічні захворювання.

Організатором заходу виступила Молодіжна організація адміністрації порту, спонсором — профспілковий комітет.

Цього року за звання найрозумніших змагались дві команди:

«У руля» — команда автогосподарства;

«Роза ветров» — збірна працівників адміністрації морського порту «Южний».

Гра складалася з 3 раундів, кожний раунд — з 10 питань, які оцінювались в 1 бал. Проміжний тур — чорний ящик.
Учасники демонстрували блискучі пізнання в різних областях науки, культури, літератури, спорту, логіки та історії. Показували навички командної взаємодії та здатності до швидкого пошуку нестандартних рішень.

Абсолютним переможцем стала збірна «Роза ветров».

«Цього року інтелектуальна гра набула благодійного забарвлення, адже призовий фонд гри буде переданий на пожертвування дітям, які страждають на онкологічні захворювання. Тому ми вважаємо цю перемогу нашим спільним здобутком. Робити добрі справи — це завжди приємно, незалежно від того, хто переміг у рахунку» — зазначила голова Молодіжної організації адміністрації морського порту «Южний» Яна Мырза (Yana Mirza).

Як і обіцяли організатори, найактивніший вболівальник отримав не тільки заряд емоцій та гарного настрою, а й цінний подарунок. Пощастило Татьяна Максименко.