Планова нарада постійно діючої комісії пройшла 15 січня.

Головним досягненням 2018 року оголосили підтвердження аудиторами міжнародної морської організації (ІМО) відповідності функціонування СУБ в морському порту «Южний» вимогам національних та міжнародних нормативних документів.

«Безсумнівно, такий результат — це сумісна та відповідальна робота з координації та взаємодії фахівців адміністрації порту з представниками суб’єктів господарської діяльності на акваторії морського порту «Южний», — зазначив начальник служби безпеки мореплавства Дмитро Сімонов.

Також учасники наради обговорили питання, пов’язанні з проведенням Днів безпеки в підрозділах, зосередились на підсумках виконаних заходів, тренувань і навчань. Особливу увагу приділили розробці та впровадженню плану заходів з вдосконалення функціонування системи управління безпекою мореплавства на 2019 рік.

Нагадаємо, 2018 рік в адміністрації морського порту «Южний» проходив під гаслом «Рік безпеки». Особливу увагу в порту приділяли наступним напрямкам: ОСПЗ (Міжнародний кодекс з охорони суден та портових засобів), охорона праці, безпека мореплавства і порятунок на воді, а також екологічній, пожежній та цивільній обороні. Проводили спільні навчання, тренування, наради і семінари.