27 грудня, в адміністрації морського порту «Южний» відбувся запуск відреконструйованої системи пожежогасіння на причалах № 3 і № 4, на яких здійснюється перевантаження небезпечних речовин (аміак, метанол).

«Система пройшла всі заплановані перевірки та протестована без зауважень. Всі технічні характеристики системи пожежогасіння відповідають проектній документації», — зазначив начальник інженерної служби Дмитро Караман.

У випадку пожежі все відбуватиметься за таким сценарієм: система відсіче причал від вогню, погасить хмару аміаку та забезпечить безпеку технологічних трубопроводів.
Роботи з реалізації проекту виконала компанія ТОВ «Київ-Електрик». Підрядник здійснив заміну мережі пожежогасіння, змонтував автоматизовану систему управління комплексом пожежогасіння, облаштував пожежні пости №1 і №2, упорядкував територію.

Реалізація проекту проводилась у рамках впровадження системи регіональної безпеки. Це новітня система, яка сприяє забезпеченню техногенної безпеки жителів міст Южне та Одеса, Лиманського району та прилеглих населених пунктів.