Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 48374702_2533600386656983_4951964607863324672_n.jpg

Захід відбувся в рамках підготовки до безаварійної роботи в умовах можливої ​​льодової навігації.

На нараді були присутні представники адміністрації морського порту «Южний» , філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ», ДП МТП «Южний», P&O Maritime Ukraine, ПАТ «Укртранснафта» МНТ «Південний» та ДП «Держгідрографія».

В ході наради були висвітлені питання з відпрацюваня спільних дій протягом льодової кампанії 2018-2019 рр. Усі присутні на заході виступили з доповіддю стосовно підготовки суден свого підпріємства до роботи в льодових умовах, проведення інструктажів та навчання персоналу, що задіяний у експлуатаційній діяльності плавзасобів, та забезпечення підготовки екіпажів суден до боротьби за живучість та з обмерзанням суден.

За підсумками обговорення присутні дійшли висновків: організувати попереджувальні заходи та дії щодо моніторингу стану ЗНО та заплановані зміни в їх розміщенні на період льодової кампанії та контролювати їх здійснення; узгодити проект «Сценарію проведення командно-штабного навчання зі взаємодії сил і засобів підприємств, що здійснюють свою діяльність на акваторії порту «Южний» при аварійній ситуації, що відбулася на транспортному судні в період проведення льодової кампанії» та надати відповідні пропозиції та зауваження.

За підсумками наради підтверджена готовність служб і підприємств до безаварійної роботи в умовах оголошення льодової кампанії на акваторії порту «Южний».