Сьогодні, 21 листопада, в адміністрації морського порту «Южний» відбувся тестовий запуск насосного обладнання відреконструйованої системи пожежогасіння на причалах № 3 і № 4, на яких здійснюється перевантаження небезпечних речовин (аміак, карбамід).

«Система успішно пройшла іспит та спрацювала без збоїв. Всі технічні характеристики відповідають проектній документації», — зазначив в.о. начальника інженерної служби Антон Стоян.

Реалізація проекту проводиться у рамках впровадження системи регіональної безпеки. Це новітня система, яка сприяє забезпеченню техногенної безпеки жителів міст Южне та Одеса, Лиманського району та прилеглих населених пунктів. У випадку пожежі система відсіче причал від вогню, погасить хмару аміаку та забезпечить безпеку технологічних трубопроводів.

Нагадаємо, роботи з реалізації проекту виконує компанія «Київ-Електрик». Підрядник, згідно договору, виконує заміну мережі пожежогасіння, монтує автоматизовану систему управління комплексом пожежогасіння, облаштовує пожежні пости №1 і №2, упорядковує територію.
Об’єкт буде введений в експлуатацію до кінця поточного року.