Сьогодні в адміністрації морського порту «Южний» відбувся захід з питання підготовки транспортних засобів автогосподарства до роботи в зимовий період 2018-2019 років.

«Основна мета таких заходів — підтримка відповідного рівня пожежної безпеки на підприємстві та запобігання виникнення пожеж, забезпечення оперативного реагування на них», — підкреслив начальник відділу пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту Вячеслав Кононенко.

Працівники відділу пожежної та техногенної безпеки і мобілізаційної роботи та цивільного захисту спільно зі службою охорони праці адміністрації порту здійснили досконале обстеження автотранспорту на відповідність вимогам правил пожежної безпеки та перевірили укомплектованість техніки первинними засобами пожежогасіння. Крім того, під час перевірки водійському складу додатково були нагадані правила користування вогнегасниками.

Під час перевірки з водійським складом автогосподарства були проведені заняття з організації керування транспортними засобами у важких дорожніх умовах, проаналізовані типові дорожньо-транспортні ситуацій, що призвели до дорожньо-транспортних пригод.

Також були відпрацьовані правила користування вогнегасником: як застосовувати вогнегасник на відкритому повітрі, як правильно його застосовувати при гасінні легкозаймистих і горючих рідин та при гасінні електроустаткування, яке перебуває під напругою.