В адміністрації морського порту «Южний» пройшли командно-штабні навчання з відпрацювання алгоритму дій працівників служби морської безпеки (СМБ) та перевірки функціонування схеми оповіщення регіональних підрозділів силових відомств при виникненні позаштатних ситуацій на об’єктах адміністрації порту.

Працівники СМБ відпрацьовували дії при виявленні на території одного з портових засобів підозрілого предмету, схожого на вибуховий пристрій.

За умовами навчань, патруль працівників охорони адміністрації порту та співробітників підрозділу поліції охорони під час здійснення спільного патрулювання на причалі біля опори суднонавантажувача виявив підозрілий предмет, зовні схожий на вибуховий пристрій.

Згідно з відпрацьованим алгоритмом дій та Планом взаємодії, працівники СМБ оповістили про подію керівництво СМБ, сектор морської охорони ДП «АМПУ», змінного диспетчера адміністрації порту та чергових регіональних підрозділів силових відомств.

Спільно зі співробітниками поліції охорони та відділу прикордонної служби «Південний» було організовано виведення всіх осіб з «небезпечної зони» та блокування доступу до неї.

Відповідним підрозділом правоохоронних органів «небезпечний» предмет був умовно знешкоджений.