З метою підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочнеться з 01.01.2019 року, ще раз нагадуємо Вам про необхідність перевірки терміну дії та працездатності Вашого електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) для роботи з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Роз’яснюємо, що термін дії ЕЦП суб’єктів декларування, які отримали його через відділ інформаційних технологій філії в період з грудня 2016 по січень 2017 року, складає два роки та спливає відповідно у грудні 2018 – січні 2019 року, після чого декларанти не будуть мати змоги їм користуватися.

Термін дії ЕЦП, які суб’єкти декларування отримали через відділення банків, складає один рік.

Термін дії ЕЦП можливо перевірити шляхом відкриття файлу «Сертифікат безпеки», який зберігається у папці разом з файлом ЕЦП.

У випадку закінчення терміну дії ЕЦП у 2018-2019 році, суб’єкти декларування повинні отримати новий ЕЦП.

Для отримання ЕЦП суб’єктам декларування необхідно надати документи до відділу інформаційних технологій філії:

–  завірені копії паспорту та коду без зазначення дати (на кожній копії сторінки паспорту має міститися запис – «Копія вірна, ПІБ та підпис», копії мають бути чіткі, хорошої якості);

– «Додаток до Реєстраційної картки» (заповнюється під час подання документів).

Повідомляємо, що на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за наведеними посиланнями Ви можете ознайомитися з Рекомендаціями при роботі з Реєстром:

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya

https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy

https://nazk.gov.ua/poshyrenni-zapytannya-pry-roboti-z-yedrdo