Стати насправді гарним водієм — це вже не просто вміння, це мистецтво! Тому 31 жовтня в адміністрації порту «Южний» пройшов традиційний щорічний конкурс водійської майстерності, присвячений Дню автомобіліста.

У конкурсі водійської майстерності взяли участь 9 професійних водіїв — працівників адміністрації морського порту «Южний». Учасники змагалися в теоретичній підготовці на знання правил дорожнього руху і швидкісному маневруванні. Основним завданням конкурсу було фігурне водіння автомобіля. Високу майстерність водії показали у вправах, пов’язаних з виїздом та заїздом з імпровізованого гаражу, а також об’їздом перешкод переднім та заднім рухом.

Після напруженої боротьби визначилися 3 лідери: володарем золотої медалі став Дмитро Драчук — наймолодший водій автогосподарства. Але незважаючи на вік показав високу майстерність. Друге місце з відривом в один бал посів Олег Стадніченко. До речі, теж молодий, але вправний водій. Віктор Ігнатенко замкнув трійку призерів. Приз глядацьких симпатій за традицією отримав Валерій Андрухів. Водій надзвичайно майстерно керував екскаватором: показав вищий пілотаж.

Всіх учасників конкурсу нагородили почесними грамотами, а переможцям вручили цінні призи. Коллектив адміністрації морського порту «Южний» та профспілковий комітет щиро вітає всіх працівників автомобільної галузі з професійним святом та бажає витримки, впевненості та можливості досягення нових успіхів!