Конкурс проводився адміністрацією морського порту «Южний» та профспілковим комітетом адміністрації МП «Южний» за підтримки виконавчого комітету Южненської міської ради та Лиманської районної державної адміністрації.

Церемонію за традицією відкрив Максим Широков, начальник адміністрації порту. «Подібні конкурси дуже важливі, вони виховують правильне ставлення дітей та молоді до навколишнього середовища. В майбутньому ми намагатимемось робити такі заходи ще масштабнішими. Наш колектив дуже радий, що в 2018 році школярів, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, набагато більше, ніж у попередні роки. Цього року конкурс набув статусу регіонального. В ньому взяли участь учні 22 шкіл Лиманського району та п’яти шкіл м. Южного. Сподіваємось, у подальшому географія учасників буде збільшуватися», — підкреслив Максим Широков.

Головним логотипом і невід’ємною частиною конкурсу «Зелена хвиля» є «Морська мураха». Цього року на конкурс було представлено близько 200 робіт юних талантів у віці від 6 до 17 років. Напередодні журі підбило підсумки і обрало найкращі малюнки, вірші та вироби, створені власноруч. Переможців обирали в 8 номінаціях: «Про природу тільки красиво», «Екологія наглядно», «Екологія своїми руками», «Екологічне фото», «Короткий кадр», «Екологічний винахід», «Краща пришкільна територія», «Зіркові хвилі талантів».

Примітно, що заохочення отримали не тільки учні, а ще й викладачі, чиї вихованці посіли перші місця.
Також конкурсним журі та відвідувачами музею історії порту «Южний» було відзначено подарунками роботи за глядацькими симпатіями.

Для популяризації екологічного виховання було прийнято рішення про розміщення деяких робіт, які не посіли призові місця, але теж потребують відзнаки, в громадських місцях м.Южне.

Приємним завершенням свята стала екскурсія для дітей та керівників до музею історії морського порту «Южний» та солодкий сюрприз для учасників.

Фотогалерея урочистого нагородження переможців конкурсу «Зелена хвиля»